Stal Mielec - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ekoball Sanok - Stal Łańcut
Polonia Przemyśl - FKS Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna - CWKS Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno - JKS Czarni Jasło
Orzełek Przeworsk - Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica - MZKS Pogoń Leżajsk
ZKS Stal Rzeszów - ZKS Stal Stalowa Wola

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu inwestuje w ludzi i...

• autor: browaro14, 2013-01-18 22:02
Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu inwestuje w ludzi i Coerver Coaching!

Mówią, że człowiek to najlepsza inwestycja. Z tym duchem działająca mielecka Szkoła Mistrzostwa Sportowego oddelegowała trenerów pracujących w szkole oraz Stali Mielec na szkolenie w ramach Coerver Coaching. Jest to w opinii wielu światowej sławy trenerów najlepszy program szkolenia umiejętności piłkarskich. Bazują na nim m.in. czołowe kluby angielskie. W samych superlatywach wypowiadają się o nim znani na całym świecie szkoleniowcy: Sir Alex Ferguson, Gerard Houllier czy Jurgen Klinsmann, który twierdzi, że gdyby metody treningu Coervera były dostępne w jego młodości, byłby lepszym piłkarzem.

Maciej Serafiński, trener rocznika 98 Stali Mielec: „Odbyte 30-godzinne szkolenie będzie niewątpliwie procentować w naszej codziennej pracy z młodzieżą. Wszelkie konfrontacje myśli szkoleniowych, mające miejsce podczas takich kursów są cenne dla każdego trenera. Wyciągniemy z nich wszystko co najlepsze, by jeszcze lepiej pracować z naszymi chłopcami. Kurs zwracał znaczną uwagę na umiejętności piłkarskie trenera, który musi umieć perfekcyjnie zademonstrować dane ćwiczenie. Prawidłowy pokaz jest bardzo ważny dla młodego zawodnika.”

Zbigniew Hariasz, dyrektor SMS Mielec: „Szkolenie odbyło się w Rzeszowie, miało formę zjazdów weekendowych. Prócz Macieja Serafińskiego udział wzięli także Piotr Mazurkiewicz i Rafał Ćwięka. Planowani są kolejni nasi trenerzy, by ich kompetencje, a tym samym wyszkolenie naszych młodych zawodników ciągle rosło. Zależy nam na indywidualnym rozwoju każdego zawodnika, a ideą Coervera jest piłkarskie ukształtowanie jednostki, która będzie przygotowana do gry na najwyższym poziomie. Pracujemy w tym kierunku, a to co robimy jest zauważane, chociażby powołaniami do młodzieżowych reprezentacji Polski.”

Autor: Treść:pozostało znaków:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

FKS Stal MielecStal Łańcut
FKS Stal Mielec 8:0 Stal Łańcut